اطلاعات تماس
تهران، سعادت آباد، میدان شهرداری، برج سرو، طبقه چهارم، واحد شش
info@samimcarpet.org
22111550
قالیشویی صمیم

این مجموعه مفتخر است با دستیابی به متنوع ترین و بروزترین متدهای شستشوی تر و خشک ، استفاده از باکیفیت ترین و معتبرترین برندهای تولید کننده مواد شوینده ، بکارگیری استادکاران با سابقه صنعت فرش ، با بهره گیری از تجهیزات بسته بندی و ناوگان حمل و نقل منحصربفرد در سطح شهر تهران بالغ بر ۳۰ خدمت متنوع را به بیش از ۲۹۰۰۰ مشترک خود و سایر عاشقان فرش ، این «دردانه ی هنر- صنعت اصیل ایرانی» در سراسر گیتی ، عرضه نماید.

ما را دنبال کنید

قالیشویی صمیم - بهترین کارخانه قالیشویی در تهران

قالیشویی صمیم

خشک شویی تشک خوشخواب (در منزل)

شرح خدمات:
امروزه استفاده از تشک خوشخواب و طبی در میان اقشار مختلف جامعه رواج بیش از پیش یافته و حفظ پاکیزگی ، سلامت و دوام آن چالش همیشگی کاربران بوده است ، چرا که در صورت شست و شوی پارچه رویه تشک ابر و فوم پرکننده تشک نیز در اثر جذب رطوبت کاهش حجم داده و پس از چند مرتبه شست و شو حالت اولیه خود را از دست می دهد و تشک اصطلاحاً افت کرده و فنرهای آن نمایان می شود . ضمناً به دلیل عدم تنفس کافی و دیر خشک شدن ، مواد پرکننده تا چند روز پس از شست و شو با انتشار بوی نامطبوع موجب آزار کاربران خواهند بود . همچنین باید توجه داشت که پاکیزگی رویه تشک از اهمیت زیادی برخوردار بوده و ارتباط مستقیم با سلامتی کاربر دارد چرا که در صورت آلودگی میتواند آثار جبران ناپذیری به پوست رسانده و به دلیل برخورداری از دمای مناسب ، محل مطلوبی برای رشد و نمو انواع باکتری و قارچ می باشد . اگر کالای خواب خود را زیر میکروسکوپ قرار دهید از آن چه می‌بینید تعجب خواهید کرد ، در هر کالای خواب غباراتی متشکل از موجودات ریز میکروسکوپی وجود دارد که از سلول های مرده پوست تغذیه می کنند و تنها راه حل کنترل این موجودات شستشوی منظم کالای خواب می باشد . از این روست که توصیه متخصصان شست و شوی کامل و مرتب کالای خواب است به نحوی که اطمینان حاصل شود آثاری از لکه ، آلودگی و موجودات میکروسکوپی بر روی تشک باقی نمی ماند . استفاده از دستگاه های شست و شو با برس دوار و دستگاه وکیوم با توان موتور مکنده بیش از ۱۵۰۰ وات باعث پاکیزگی یکنواخت و حفظ سلامت رویه تشک شده و ضمن حفظ دوام متریال پرکننده (ابر و فوم) ، تشک پس از تنها ۲ تا ۳ ساعت قابل استفاده خواهد بود .

مرکز خدمات تخصصی فرش صمیم بنابر درخواست مکرر مشترکین ، از سال ۱۳۹۰ اقدام به تشکیل و تجهیز تیم های مجرب خشکشویی مبلمان و تشک خوشخواب نمود . این تیم ها با بهره گیری از مواد شوینده آلمانی و دستگاه های شوینده و خشک کن ساخت ایتالیا اقدام به ارائه خدمات استاندارد ، کامل و تخصصی جهت شست و شوی انواع تشک های خوشخواب و طبی نموده که همواره رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

ارسال نظر