اطلاعات تماس
تهران، سعادت آباد، میدان شهرداری، برج سرو، طبقه چهارم، واحد شش
info@samimcarpet.org
22111550
قالیشویی صمیم

این مجموعه مفتخر است با دستیابی به متنوع ترین و بروزترین متدهای شستشوی تر و خشک ، استفاده از باکیفیت ترین و معتبرترین برندهای تولید کننده مواد شوینده ، بکارگیری استادکاران با سابقه صنعت فرش ، با بهره گیری از تجهیزات بسته بندی و ناوگان حمل و نقل منحصربفرد در سطح شهر تهران بالغ بر ۳۰ خدمت متنوع را به بیش از ۲۹۰۰۰ مشترک خود و سایر عاشقان فرش ، این «دردانه ی هنر- صنعت اصیل ایرانی» در سراسر گیتی ، عرضه نماید.

ما را دنبال کنید

قالیشویی صمیم - بهترین کارخانه قالیشویی در تهران

قالیشویی صمیم

خشک شویی مبلمان (در منزل)

شرح خدمات:
امروزه مبلمان یکی از اعضای لاینفک خانه های ایرانی به شمار می آید و حفظ پاکیزگی و دوام آن چالش همیشگی کاربران بوده است ، چرا که در صورت شست و شوی پارچه رویه مبل قسمت های بدنه و اسکلت نیز در معرض رطوبت قرارگرفته و طول عمر این قسمت ها و دوام پوشش رنگ آنها کاهش می یابد . همچنین فوم پرکننده مبلمان نیز در اثر جذب رطوبت کاهش حجم داده و پس از چند مرتبه شست و شو حالت اولیه خود را از دست می دهد و مبل اصطلاحاً افت می کند . ضمناً به دلیل عدم تنفس کافی و دیر خشک شدن مواد پرکننده (ابر یا فوم) تا چند روز پس از شست و شو با انتشار بوی نامطبوع موجب آزار کاربران خواهند بود . همچنین شست و شوی دستی مبلمان معمولاً باعث عدم یکنواختی سطح آن می شود چرا که فشار دست در تمام سطح یکسان نبوده و تمام سطوح یکنواخت تمیز نمی شود و یا جهت خواب پارچه رویه مبل نامنظم می شود . از این روست که توصیه متخصصان همواره شست و شوی مبلمان با دستگاه تخصصی شور و وکیوم مبلمان است . استفاده از دستگاه وکیوم با توان موتور مکنده بیش از ۱۵۰۰ وات باعث پاکیزگی یکنواخت و حفظ خواب پارچه شده و ضمن حفظ سلامت بدنه چوبی و دوام متریال پرکننده ، مبلمان پس از تنها ۲ تا ۳ ساعت قابل استفاده خواهد بود .

مرکز خدمات تخصصی فرش صمیم بنابر درخواست مکرر مشترکین ، از سال ۱۳۹۰ اقدام به تشکیل و تجهیز تیم های مجرب خشکشویی مبلمان نمود . این تیم ها با بهره گیری از مواد شوینده آلمانی و دستگاه های شوینده و خشک کن ساخت ایتالیا اقدام به ارائه خدمات استاندارد ، کامل و تخصصی جهت شست و شوی انواع مبلمان نموده که همواره رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

ارسال نظر