+
تخفیف در قالیشویی

درباره ما


معرفی بنیانگذار
عبدالمجید غفارزاده در سال ۱۳۴۹ در خانواده ای که حرفه ی رسمی مردان آن قالیشویی بود دیده به جهان گشود . در همان سالها یکی از مهمترین برندهای قالیشویی یعنی «ادیب» در آن خانواده رفته رفته پا گرفته بود. روایت وی از دوران کودکی این چنین است : «از همان کودکی و متناسب با شغل پدر ، من به اهمیت فرش و قالی پی بردم. اهمیت آن در این بود که مردم بنابر فرهنگ و رسوم سنتی خود ، تمام کف خانه را با آن پر می کردند و هیچ فضایی را خالی نمی گذاشتند ، پس هر خانه ای تعداد قابل توجهی قالی در خود جای داده بود.»

وی سال های کودکی و نوجوانی را در کنار پدر و عمویش روزگار می گذراند و همچنان با توجه به علاقه ی بوجود آمده بر بار معلومات خود در خصوص فرش می افزاید و پس از طی دوران دبیرستان و اخذ دیپلم حسابدارای و بازرگانی راهی خدمت سربازی شده و برای مدتی از قالیشویی فاصله می گیرد ولی در همین زمان است که رویای کسب و کاری متفاوت از آنچه تا کنون دیده را در سر می پروراند.

ایده های جدید
برخورداری از تفکرات بروز باعث نشد مالک امروز برند «صمیم» پس از گذراندن خدمت سربازی از گروه پدر و عمو جدا شود. او تصمیم گرفت پس از بازگشت، ایده های خود را در قالب قالیشویی «ادیب» که دیگر برای خود نام و نشانی دست و پا کرده بود ادامه دهد و نزدیک به ده سال در این مجموعه باقی ماند.

« در سالهای دبیرستان آموزشهای کاملی در زمینه ی بازرگانی ، روابط عمومی و حسابداری به ما داده می شد . من هم بر پایه ی همان آموزش ها و همینطور تجربیاتی که از نزدیک در کسب و کار پدر دیده بودم، به دنبال مدل جدیدی از حرفه ی خانوادگی خود بودم.»
نسیم جدایی
با ورود به دهه هشتاد نسیم جدایی عبدالمجید غفارزاده از پدر وزیدن گرفت . وی کسب و کار خود را در غرب تهران راه انداخت و  عنوان «صمیم» را نیز با این استدلال که باید دوست مردم بود تا بتوان اعتماد آنها را جلب کرد، برای فعالیت تازه انتخاب کرد و از ابتدا نیز با وفاداری به این استدلال همواره در جهت جلب حداکثر رضایت مشتریان خود با تحقیق و نظرسنجی مداوم از مشترکین و آشنایی با درخواست ایشان اقدام به ارتقای سطح کیفی خدمات نمود . او توانست بدون داشتن فضای کارگاهی و تنها با استفاده از سالها تجربه ، اعتبار و شناختی که سایر اعضای صنف از او داشتند، پروانه قالیشویی را دریافت کند . « من کارم را با مقداری پول قرضی و همینطور یک دستگاه پیکان استیشن شروع کردم و پس از مدتی تازه توانستم یک دستگاه پیکان وانت خریداری کنم»

عبدالمجید غفارزاده در سال ۱۳۸۲ فعالیتش را با عنوان «خدمات فرش صمیم» و با هدف احیای صنعت فرش و قالی با سبکی جدید در ایران آغاز نمود ولی به دلیل عدم آشنایی عموم مردم با عبارت «خدمات فرش» در آن ایام ، عنوان «قالیشویی» را نیز به نام سازمانی مجموعه افزود . وی با وجود مشغله های فراوان که بواسطه کارآفرینی ایجاد شده بود هرگز دست از مطالعه و تحقیق نکشید و به همین دلیل از سال ۱۳۸۶ به دعوت مدیریت موسسه همایش فرازان به عنوان مدعو افتخاری در سمینارهای مدیریتی داخلی و بین المللی حضور یافته و در مکتب اساتید و مدیران فروش کمپانی های اروپایی به کسب علم و تجربه اندوزی پرداخت .

احیاء فرش
«اگر در گذشته اشخاص با شنیدن احیاء فرش دچار تعجب می شدند، در حال حاضر افراد بسیاری تنها برای همین منظور نیاز به تخصص مجموعه صمیم پیدا می کنند و از نقاط دور و نزدیک تنها با معرفی دوستان و نزدیکان خود با ما تماس می گیرند»

جوان دیروز که دیگر همگان وی را با نام «آقای صمیم» می شناسند ، پس از گذشت ۱۳ سال از راه اندازی کسب و کار مورد نظرش تنها در یک منطقه از شهر تهران ، حال پایش به آن سوی مرزها نیز باز شده است و موفق به کسب مدرک DBA از دستان «برایان تریسی» می شود . (Brian Tracy سلطان موفقیت در دنیا) همچنین مجموعه صمیم در سال ۱۳۹۳ با حضور و دریافت Certificate از دانشگاه های سوئیس و آلمان به صورت رسمی آوازه کیفیت خدمات خود را به قاره سبز رسانده و با دریافت گواهینامه ((MENA customer delight award 2014)) به عنوان مرکز خدمات Luxury فرش در ایران شناخته می شود .

حفظ هنر صنعت فرش
«در پی حفظ هنر صنعت فرش ایران که از دیرباز نامی جاودانه در عرصه جهانی دارد، خود را متعهد کردم که با تشکیل تیمی قوی از متخصصین و هنرمندان این صنعت برای به دست آوردن کیفیت برتر و رضایت کامل مشتریان کوشش نموده تا بدین وسیله خدمتی ارزنده را هدیه کرده باشم. » (عبدالمجید غفارزاده ، پس از دریافت تندیس احترام به مشتری ، دبی)

امروز موسسه قالیشویی و خدمات فرش صمیم به عنوان یک عضو رسمی و اصلی اتحادیه قالیشویان تهران بزرگ با سابقه ای درخشان در ارائه خدمات نوین در جهت احیای صنعت فرش ایران و با نگاهی پویا به توسعه این کسب و کار در فرا سوی مرزهای میهنمان ، بر آن است که با تکیه بر فن ، هنر و تجربه ی نیروی انسانی متخصص و مجرب خود، مبتنی بر کار تیمی و تعهد سازمانی ضمن نیل به اهداف ملی و بین المللی ؛ یاری صمیمی و قابل اعتماد ، امانتدار فرش ، این نماد اصالت خانه ی مشتریان خود باشد .

این مجموعه مفتخر است با دستیابی به متنوع ترین و بروزترین متدهای شستشوی تر و خشک ، استفاده از باکیفیت ترین و معتبرترین برندهای تولید کننده مواد شوینده ، بکارگیری استادکاران با سابقه صنعت فرش ، با بهره گیری از تجهیزات بسته بندی و ناوگان حمل و نقل منحصربفرد در سطح شهر تهران بالغ بر ۳۰ خدمت متنوع را به بیش از ۲۹۰۰۰ مشترک خود و سایر عاشقان فرش ، این «دردانه ی هنر- صنعت اصیل ایرانی» در سراسر گیتی ، عرضه نماید.

موفقیت های فرش صمیم در عرصه های داخلی و بین المللی
* دریافت Certificate از دانشگاه های آلمان و سوئیس

* دریافت گواهینامه ((MENA customer delight award 2014))

* کسب مدرک DBA از دستان Brian Tracy

* مدعو افتخاری سمینارهای مدیریتی مرکز همایش فرازان

* از اعضای رسمی و اصلی اتحادیه قالیشویان تهران

* کسب تندیس احترام به مشتری

“ویژگی های خدمات Luxury تخصصی فرش صمیم در ایران”

*دستیابی به بیشترین کیفیت خدمات با تلفیق فن استادکاران سنتی فرش با تکنولوژی ماشین آلات صنعتی و مواد شوینده بروز اروپا

*پشتیبانی از مشتریان ؛ قبل، حین و بعد از ارائه خدمات با به کارگیری سامانه هوشمند ارتباط با مشتری (CRM)

*بهره گیری از ناوگان حمل و نقل منحصربفرد در سطح شهر تهران و تحویل به موقع فرش به صورت رول و کاور شده

*ارائه ضمانت نامه سه ماهه برای کلیه خدمات

چت در واتس اپ