اطلاعات تماس
تهران، سعادت آباد، میدان شهرداری، برج سرو، طبقه چهارم، واحد شش
info@samimcarpet.org
22111550
قالیشویی صمیم

این مجموعه مفتخر است با دستیابی به متنوع ترین و بروزترین متدهای شستشوی تر و خشک ، استفاده از باکیفیت ترین و معتبرترین برندهای تولید کننده مواد شوینده ، بکارگیری استادکاران با سابقه صنعت فرش ، با بهره گیری از تجهیزات بسته بندی و ناوگان حمل و نقل منحصربفرد در سطح شهر تهران بالغ بر ۳۰ خدمت متنوع را به بیش از ۲۹۰۰۰ مشترک خود و سایر عاشقان فرش ، این «دردانه ی هنر- صنعت اصیل ایرانی» در سراسر گیتی ، عرضه نماید.

ما را دنبال کنید

قالیشویی صمیم - بهترین کارخانه قالیشویی در تهران

قالیشویی صمیم

لکه برداری فرش

شرح خدمات:
لکه برداری یا لکه بری همانگونه که از نام آن پیداست شامل زدودن لکه های بر جای مانده روی فرش می باشد . لکه ها می توانند ناشی از مواد چسبنده از قبیل قیر ، چسب ، رنگ های شیمیایی ، رنگ های جوهری و روغن هایی از قبیل نفت سیاه و غیره و یا در اثر مواد ساده تر باشند که آثار آنها به دلیل عدم لکه بری فوری ، ماندگار شده است . در خصوص فرش های دستباف به دلیل برخورداری از الیاف طبیعی در صورتیکه سریع و با روش های متداول خانگی لکه بری نشوند ، لکه قالی ماندگار خواهد شد و برای تمیز کردن آنها به افراد مجرب و استادکاران با تجربه جهت لکه برداری نیاز است .

در بخش تازه های این سایت چندین ترفند کاربردی جهت لکه بری با مواد ساده که معمولاً در منزل موجودند و یا تهیه آنها آسان است همچون نمک ، جوش شیرین ، گل سرشوی و چوبک و … آموزش داده شده است ؛ ولی اگر فرش ارزشمند شما لکه قدیمی داشته و یا به مواد چسبنده و رنگی آغشته شده است ، جای هیچگونه نگرانی نیست ! چرا که کارشناسان خبره مرکز تخصصی خدمات فرش صمیم با سال ها تجربه در این امر و پشتوانه رضایت بالای ۹۵% مشتریان با بهره گیری از طیف گسترده ای از مواد طبیعی ، شیمیایی و نانو جهت لکه بری فقط با برقراری یک تماس ، در اسرع وقت به یاری شما خواهند شتافت.

ارسال نظر